چرا همکاری خدمات انفورماتیک و هم ‎آوا؟

وقتی صحبت از نوآوری و کارآفرینی در خدمات مالی به میان می‌آید بدیهی است که دو عنصر اصلی لازم است: عنصر نوآور و عنصر خدمت‌دهنده مالی. پس دو مجموعه خدمات انفورماتیک و هم‌آوا با رزومه‌های بسیار قوی خود، یک اتحاد را شکل دادند تا تاثیر شگرفی بر فناوری‌های مالی بگذارند.

این دو مجموعه، قرار گذاشته‌اند تا تمام اهتمام خود را برای شکل‌دهی و شتاب‌دهی برترین استارت‌آپ‌های حوزه فین‌تک معطوف دارند و منابع و امکانات خود را برای این موضوع، بسیج کرده‌اند.

چرا نیاز به شکل‌دهی و شتاب‌دهی در فین‌تک هست؟

بازار فین‌‌تک به شدت در حال رشد و متحول ساختن آینده صنعت مالی و بانک‌داری است. این موضوع هم برای استارتاپ‌‌ها مهم است و هم برای نهادهای مالی اهمیت فراوانی دارد. استارتاپ‌‌ها و کسب‌وکارهای نوپا می‌‌توانند راه‌‌حل‌‌های نوآورانه برای استفاده راحت‌‌تر عموم مردم از خدمات مالی ارائه دهند . اما نباید فراموش کنیم که هرچه نیازهای مشتریان بیشتر شده و ضوابط و الزامات سیستم‌های مالی، سخت گیرانه‌تر می شود، استارت‌آپ‌ها لازم است تا خردمند باشند. اما این خردمندی ار کجا نشأت می‌گیرد؟

اگر تیم‌های فینتکی با آموزش‌های کارآفرینانه و همچنین مشورت صاحبان فکر در حوزه مالی، عجین شوند می‌توانند هرچه بیشتر قدم‌های اول کسب‌وکار خود را محکم‌تر برداشته و یک رشد پایدار را رقم بزنند.

آی فینک: مرکز نوآوری فناوری مالی خدمات انفورماتیک 

تهران، کارخانه نوآوری آزادی

در شبکه‌های اجتماعی

ایمیل: info@ifinc.ir

© کلیه حقوق برای آی فینک حفوظ است.